Zúčastnili jsme se UP Business Campu


twitter3.jpg


09.11.2016

V sobotu 5. 11. 2016 jsme ze zúčastnili 4. ročníku konference UP Business Camp 2016, kterou pořádal Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci. UP Business Camp 2016 byla jednodenní konference pro studenty, začínající podnikatele a firmy, která navazovala na tři úspěšné ročníky z minulých let.

Program byl rozdělen do tří tematických bloků, "Jak rozjet firmu", "Marketing včera a dnes" a "Podnikání se srdcem". Jeho součástí byly rovněž diskuze, workshopy a networkingová setkání. Cílem bylo nabídnout všem účastníkům kvalitní řečníky, kteří se podělí o své bohaté zkušenosti, reflektují nejnovější trendy v podnikání a inspirují k probuzení podnikatelského ducha.

Na této konferenci jsme propagovali program Erasmus pro začínající podnikatele, v rámci kterého mohli účastníci konference vyhrát jednodenní zájezd pro dvě osoby do Vídně od cestovní kanceláře Bohemian Fantasy spol. s r.o. Potkali jsme se s mnoha nadšenými lidmi, kteří měli zájem o rozjezd vlastního podnikání a samotný program. Navíc jsme se zúčastnili velmi zajímavých přednášek od zkušených podnikatelů a odborníků. Za všechny bychom rádi zmínili Ditu Přikrylovou, energickou a sympatickou zakladatelku organizace Czechitas, která vzdělává a inspiruje ženy v IT. A také Martina Chalupeckého a Barboru Říhovou s jejich startupem GIVT, jehož mottem je Klikni a pomáhej. Díky tomuto projektu jdou z každého online nákupu peníze na neziskovou organizaci dle výběru nakupujícího. Zaujal nás i Petr Procházka s jeho zajímavou přednáškou o tom, jak uspěl na portálu Kickstarters. Více informací o přednášejících naleznete zde.