Zúčastnili jsme se setkání k programu Erasmus pro mladé podnikatele


foto-29-02-16-16-52-26.jpg


16.03.2016

Ve dnech 29. 2. - 1. 3. 2016 jsme se v Bruselu zúčastnili 17. networkingového setkání programu Erasmus pro mladé podnikatele, které pořádala Kancelář podpory programu Erasmus pro mladé podnikatele společně s Evropskou komisí a Výkonnou agenturou pro malé a střední podniky. Během setkání jsme se seznámili nejen se specifiky projektu Erasmus pro mladé podnikatele, ale i se zástupci partnerských kontaktních center z celé Evropské unie.

Společnost Olomoucký klastr inovací se mezi kontaktní centra projektu zařadila 1. února 2016 a je jediným mimopražským kontaktním centrem v České republice.

Více informací o Erasmu pro mladé podnikatele naleznete v sekci Projekty.Obsah tohoto sdělení je odrazem názorů autora, který za něj nese výhradní odpovědnost. Toto sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Výkonné agentury pro malé a střední podniky či jakéhokoliv jiného subjektu Evropské unie. Evropská komise a Výkonná agentura nenesou žádnou odpovědnost za použití informací obsažených v tomto sdělení.

T
oto sdělení je součástí projektu „BE Europe – Business Tandem for Europe“, který je financován z programu Evropské unie „COSME  (2014-2020)“.